Neděle 2. 10. 2022

Přerušení činnosti školní družiny

V době školních prázdnin bude činnost školní družiny přerušena. Jde o tyto termíny:

26. - 27. 10 2022 -                        podzimní prázdniny

23.12. 2022 - 2.1. 2023                vánoční  prázdniny

3. 2. 2023 -                                   pololetní prázdniny

13.3.  - 19.3.2023 -                       jarní prázdniny

6. 4. 2023 -                                  velikonoční prázdniny

1. 7. - 3. 9. 2023 -                        hlavní prázdniny

Přerušení bylo projednáno radou města dne 5. 9. 2022.

Věra Babicová, ředitelka školy

Nový komunikační systém

V tomto školním roce 2021/22 přechází školní družina na školní informační systém Edupage. Proto veškěrá kominikace mezi rodiči a vychovatelkami bude probíhat elektronickou formou (přes Edupage). Deníčky do ŠD již nebudou potřeba.

Taťána Hašková, vedoucí ŠD

Postup vyzvedávání dětí ze školní družiny v době mimořádných opatření

Vzhledem k zákazu vstupu rodičů a jiných osob do budovy ZŠ, prosím volejte vychovatelce Vašeho dítěte - telefonní kontakt Vám bude sdělen přes EduPage. Vyčkejte na chodníku v okolí lavičky - dítě přijde vypravené za Vámi.

Děkujeme za spolupráci