Úterý 27. 7. 2021

Postup vyzvedávání dětí ze školní družiny v době mimořádných opatření

Vzhledem k zákazu vstupu rodičů a jiných osob do budovy ZŠ, prosím volejte vychovatelce Vašeho dítěte na uvedený kontakt v deníčku ŠD. Vyčkejte na chodníku v okolí lavičky - dítě přijde vypravené za Vámi.

Děkujeme za spolupráci

Školní družina - informace k platbě za 1-3/2021

Vážení rodiče žáků 1. a 2. tříd, pokud je Vaše dítě přihlášeno do ŠD, prosíme o úhradu 300,- Kč do konce ledna dle pokynů v deníčku.

Rodiče žáků 3. tříd tento poplatek NEHRADÍ z důvodu uzavření docházky.

Celkové vyúčtování  a vrácení poměrné částky za dobu uzavření ŠD proběhne ke konci školního roku.

Děkujeme za pochopení v této složité době.

Zápis do školní družiny pro školní rok 2021/2022

Vážení rodiče,

pokud máte zájem, aby Vaše dítě docházelo v příštím školním roce do družiny, je nutno vyplnit zápisový lístek a odeslat ho na email:

druzina@zskomslavkov.cz

nejpozději do 31. 5. 2021. Formulář je přiložen u informací k zápisu do 1. tříd. Školní družina je určena pro děti budoucího 1. - 3. ročníku. Přihlášku je nutno vyplnit na každý školní rok - tedy i pro děti, které již školní družinu navštěvovaly.

Rodiče žáků ze ZŠ Tyršova zápisový lístek zatím nevyplňují a vyčkají na informace vedení pana ředitele Půčka, které budou na stránkách ZŠ Tyršova.

V. Babicová