Sobota 2. 7. 2022

Přerušení činnosti školní družiny

V době školních prázdnin bude činnost školní družiny přerušena. Jde o tyto termíny:

4. 2. 2022 - pololetní prázdniny

7.3. - 13.3. 2022 - jarní prázdniny

14. 4. 2022 - velikonoční prázdniny

1. 7. - 31. 8. 2022 - hlavní prázdniny

Věra Babicová, ředitelka školy

Nový komunikační systém

V tomto školním roce 2021/22 přechází školní družina na školní informační systém Edupage. Proto veškěrá kominikace mezi rodiči a vychovatelkami bude probíhat elektronickou formou (přes Edupage). Deníčky do ŠD již nebudou potřeba.

Taťána Hašková, vedoucí ŠD

Postup vyzvedávání dětí ze školní družiny v době mimořádných opatření

Vzhledem k zákazu vstupu rodičů a jiných osob do budovy ZŠ, prosím volejte vychovatelce Vašeho dítěte na uvedený kontakt v deníčku ŠD. Vyčkejte na chodníku v okolí lavičky - dítě přijde vypravené za Vámi.

Děkujeme za spolupráci