Sobota 13. 8. 2022

Úřední deska

Výroční zpráva za školní rok 2020/2021.pdfZpráva o hospodaření školy 2020.pdfPřehled klasifikace školy 2020/2021.pdf
Výsledky voleb do školské rady 17. 12. 2020
Místní akční plán II rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna 
Rozpočet školy na rok 2022

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci v průběhu celého školního roku a přejeme Vám krásné a pohové léto, které bude jistě ve znamení rodinné pohody a odpočinku. 

za kolektiv pedagogů ZŠ Komenského

Mgr. Věra Babicová

ředitelka školy

Nevyzvednutá vysvědčení

 bude možno si  vyzvednout 1. , 4.,  18. a 20. 7. 2022 od 8.00 do 14.00

nebo od 22. 8. 2022 v pracovní dny od 8.00 do 14.00 v kanceláři školy.

                                                                                                                                                   Věra Babicová

Upozornění pro strávníky

Dne 30.6.2022 se obědy ve školní jídelně pro žáky a zaměstnance vydávají od 11,30h do 13,00h.

Jídlonosiče cizí, nemocní strávníci od 11,00h do 11,30h.

Pohodové léto vám přeje kolektiv kuchařek

Monika Boubínová
Vedoucí stravování


Výsledky talentové zkoušky pro přijetí do sportovní třídy 2022-2023

Čísla žáků jsou zapsána v pořadí podle dosaženého počtu bodů (od nejvyššího).

15, 24, 31, 27, 23, 17, 16, 9, 3, 22, 29, 2, 42, 32, 14, 36, 4, 28, 34, 26, 13, 40, 10, 30, 39, 35, 11, 37, 38, 18, 33, 19, 25, 5, 1, 6, 7, 21, 20

Konečný stav přijatých bude znám po druhém termínu talentových zkoušek a výsledcích přijímacího řízení na víceletá gymnázia.


Zápis do 1. třídy

Rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2022-2023 !!! 

Základní informace
Vyhláška o stanovení školských obvodů  
Žádost o přijetí žáka k základnímu vzdělávání najdete zde
Žádost o zařazení do přípravné třídy najdete zde
Žádost o odklad školní docházky najdete zde.
Plná moc pro zastupování rodičů najdete zde.
Základní údaje do školní evidence najdete zde.
Žádost o vystavení prukazu ISIC a související informace najdete zde.
Informace o družině najdete zde. Zápisový lístek do družiny najdete zde.
Informace o školní jídelně najdete zde. Přihlášku ke stravování najdete zde
Informace o kroužcích najdete zde. Přihlášku do školního klubu najdete zde
Seznam pomůcek najdete zde.

Zápis pro uprchlíky 
Obecné informace 
Žádost o přijetí žáka k základnímu vzdělávání 
Zápisový lístek do družiny 
Žádost o odklad povinné školní docházky CZ/UK 

Vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem 
Základní informace o vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem
Žádost o přijetí žáka s odlišným mateřským jazykem k základnímu vzdělávání najdete zde.
Žádost o zařazení žáka do skupiny pro jazykovou přípravu žáků s odlišným mateřským jazykem - kmenová škola  zde.
Žádost o zařazení žáka do skupiny pro jazykovou přípravu žáků s odlišným mateřským jazykem - ZŠ Komenského  zde.
Kontakty na odborníky na práci se školními kolektivy najdete zde.

 

Novinky

Kalendář

termín čas akce kde zůčastní se
1.9.  8.00 Nástup 1. stupeň + přípravná třída    
6.9. 8.00 Nástup 2. stupeň    
7.9. 9.00 T-Mobile olympijský běh ale + stadion 2. - 5. ročník
9.9. od 9.00 Fotografování 1. tříd   žáci 1. tříd + TU
13.9. celý den Pověsti - Brno Brno V.C + TU + AP
14.9. celý den Pověsti - Brno Brno V.B + TU + AP
17.9. celý den Pověsti - Brno Brno V.A + TU + AP
23.9. od 8.00 Dopravní hřiště   Vyškov IV.A + TU +AP
30.9. od 8.00 Dopravní hřiště Vyškov IV.B + TU + AP
8.10. 11.30-11.40  Konec vyučování 1. st. (volby)   1. st.
8.10.  12.20-12.35 Konec vyučování 2. st. (volby)   2. st.
13.10. 13.00 - 15.00 Mohyláček vypravuje - čtení napoleonských pohádek ŠD všechna oddělení ŠD
13.10. od 8.00 Výukový program ZOO Brno Brno VI. AD
14.10. od 8.00 Výukový program ZOO Brno Brno VI.BC
15.10. od 8.00 Výukový program ZOO Brno Brno VII. AD
19.10. od 8.00 Výukový program ZOO Brno Brno VII.BC
19.10. od 8.00 Výukový program  Rudice IX.AB
21.10. od 8.00 Výukový program ZOO Brno Brno VIII.AC
26.10. od 8.00 Výukový program ZOO Brno Brno VIII.BD
3.1.-7.1.   LVZK Horní Bečva VIII.ABD
11.1.

od15,00 - 1 st. 

od 15,30 - 2.st.

Třídní schůzky    
8.2. - 19.4.   Plavání  Vyškov II.C, III.AB 
14.2.-18.2.   LVZK Horní Bečva VIII.C,VII.D 
14.2.-18.2.   Výukový program Krásensko VI.ABD
17.2.-21.4.   Plavání Brankovice, Bučovice II.AB
21.2. - 25.2.   LVZK Horní Bečva VII. ABC
18.3.   Jarní fotografování   1. stupeň
22.3. 8,30 - 13,30 Miniveletrh povolání SC Bonaparte 7. a 8. ročník
4.- 8.4. odpoledne Jarní tvoření ve školní družině ŠD 1. - 5. oddělení ŠD
7.4. celý den MacDonaldCup výběr 4. - 5. ročník Líznar
8.4. celý den MacDonaldCup výběr 1. - 3. ročník Zehnálková
12.4. od 15,00 Třídní schůzky   vedení ZŠ
3.5. dopoledne Digitální výchova VIII. ABCD Tesaříková, Šimáčková
10.5. celý den Pohár rozhlasu Vyškov Líznar, Žižlavský
13.5. dopoledne Fotografování - 1. stupeň před školou Kučerová
17.5. dopoledne Fotografování - 2. stupeň před školou Řiháková
18.5. celý den Školní výlet Dolní Kounice II.ABC
18.5. 15,00 - 16,00 Edukační skupiny 2. třídy  
19.5. celý den Školní výlet Dolní Kounice I. ABC
19.5. dopoledne Dopravní hřiště Vyškov IV.A
23.5. dopoledne Školní výlet Macocha III.AB
24.5. dopoledne English Day třídy VIII.CD
25.5. dopoledne English Day třídy VIII.A
25.5. dopoledne Ukázková hodinav 1. třídách pro MŠ 1. třídy
25.5. 15,00 - 16,00  Edukační skupiny 1. třídy  
26.5. dopoledne Dopravní hřiště Vyškov IV.B
27.5. 1 hodina Zdravé zoubky ve třídách I.ABC TU
30.5.-31.5.    Školní výlet VIII.D Postřelmov VIII.D 
1.6.

9,00 -10,15

11,00 - 12,15

Čtení dětem

1 . - 3. ročník

VI.ABCD + VII.AB

TU
1.6. dopoledne Vycházka ke dni dětí Urbánek IV.AB
2.6. dopoledne EKO-KOM: VP: Tonda obal na cestách DS IV.AB,V.ABC,VII.CD
3.6. celý den Školní výlet Chvalovice V.B
3.6. 1 hodina Zdravé zubky třídy I. ABC
6.6.

8,30 - 15,00

Zápis do 1. ročníku - děti z Ukrajiny kancelář ZŠ - sekretářka -- 1. patro rodiče - UA
7.6. dopoledne Digitální výchova třídy VIII.ABCD
7.6. 15,00 - 17,30 Třídní schůzky třídy  
7.6. od 17,00 Digitální výchova pro rodiče DS zapsaní zájemci
7.6. od 13,00 ŠD - Kouzelník Katonas MT 1. - 4. odd. ŠD
8.6. dopoledne Výchovný koncert - Bubínky GS 1. - 5. ročník
8.6. celý den Školní výlet Bítov IX.A
8.6. od 15,00 Schůzka rodičů budoucího 1. ročníku Divadelní sál - stará budova -  2. patro rodiče budoucích prvňáčků
9.6. celý den Školní výlet Staré Město  IV.AB
14.6.

8,00 - 11,30

Probační a mediační služba DS VIII. ABCD
15.6. celý den Školní výlet Olomouc IX.B
16.6. celý den Školní výlet Mikulov VII.AB
16.6. celý den Školní výlet Brno  VII.D + VIII.A
17.6. 8,00 - 13,00 Den otevřených dveří - útvar Bučovice Bučovice V.ABC
20.6. celý den VP - hraniční pevnost Chvalovice zájemci 9. roč.
21.6. celý den Školní výlet Brno VI.C
22.6. dopoledne T-Mobile běh Slavkov 1. - 5. roč + VIII.B
22.6. celý den Školní výlet Brno VII.C
23.6 - 24.6.   Školní výlet Pálava VIII.B
27.6. celý den Školní výlet Brno VI.D
         

 

Kontakt

  • Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
    Komenského náměstí 495
    684 01 Slavkov u Brna