Středa 28. 7. 2021

Elektronické objednávky obědů a jídelníčky

http://strav.nasejidelna.cz/0114/faces/login.jsp (nebo www.zskomslavkov.cz >> Jídelna
Manuál: Objednávání a odhlašovaná obědů přes internet

Monika Boubínová - vedoucí jídelny
tel.: 515 534 921, mob.: 734 262 957
email: jidelnazskomslavkov.cz

Provoz školní jídelny v době letních prázdnin

Ve školní jídelně se v době prázdnin vaří v měsíci srpnu, začínáme od 2.8.2021. Zájemci se mohou přihlásit mailem na jidelna@zskomslavkov.cz, placení obědů proběhne přes účet, nutný variabilní symbol.

Výdej obědů bude vždy od 11.00h do 13.00h, hlavní vchod nové budovy /červené dveře/.

Informace rodičům – přihlášky na stravování pro školní rok 2021/2022

Podmínkou účasti na školním stravování je odevzdání vyplněné přihlášky na stravování, která vám bude zaslána v průběhu měsíce června 2021 na mail. Na přihlášce budete mít číslo účtu, variabilní symbol, přihlašovací údaje k internetovému přístupu na obědy. Vyplněnou přihlášku pošlete na jidelna@zskomslavkov.cz. Platí jen pro žáky budoucích prvních tříd ZŠ Komenského.

Budoucí žáci prvních tříd ZŠ Tyršova se dostaví od 23.8.2021 od 8,00 -14,30h do školní jídelny osobně, s dostatečným finančním

obnosem a vše vyřídíme na místě.

Po uhrazení stravného, první platba bude 20.8.2021 na účet školy, vám bude aktivována ISIC karta /nemusíte navštívit kancelář školní jídelny/. Pokud nebudete mít zájem o některé obědy nebo svačinky, tak si sami stravu zrušíte. /manuál je na www.zskomslavkov –jidelna/.

Podrobnější informace o ceně stravy, odhlašování obědů, vnitřní řád školní jídelny je na webových stránkách školy.